رنگ

مشکی کردن گرانیت با رنگ مخصوص

مشکی کردن گرانیت با رنگ مخصوص

مشکی کردن گرانیت راهی عالی برای کاهش هزینه های زیباسازی ساختمان به خصوص آشپزخانه و کانتر آشپزخانه است. ظاهر و دکوراسیون منزل را به روز کرده و از تعویض کامل پر هزینه و زمان بر سنگ های گرانیت جلوگیری می‌کند. همچنین فرسودگی سنگ را ناممکن می‌سازد. در ادامه متن به یک سوال اساسی که آیا سنگ گرانیت قابل رنگ کردن است یا خیر؟ جواب داده خواهد شد. سپس یک محصول فوق العاده از یک فروشگاه صنعتی معرفی خواهد شد که مخصوص برای رنگ مشکی کردن گرانیت است. با ما همراه باشید.

 آیا می‌شود سنگ گرانیت را رنگ کرد؟

بله می‌شود زیرا گرانیت یک سنگ طبیعی و متخلخل است. چون صاف نیست و دارای منافذی است، کار رنگ کاری کمی مشکل می‌شود. اما خیلی ارزان تر از تعویض سنگ گرانیت است. معمولا مشکی کردن سنگ های گرانیت با رنگ روشن راحت و بدون دردسر نیست. اما ناممکن و محال هم نیست. فقط کافی است قبل از شروع به رنگ کاری، سطح مورد نظر را آماده سازی کنید.

نکاتی چند برای مشکی کردن گرانیت با هر رنگ اولیه ای

 • آب بندی سطح مورد نظر قبل از رنگ کاری
 • استفاده از درزگیر و پرایمر
 • استفاده از یک آستر با رنگ روشن
 • سازگاری پرایمر با پوشش اولیه سنگ گرانیت
 • اطمینان حاصل کنید که لایه اول (پرایمر) به خوبی خشک شده
 • بسته به نفوذپذیری سنگ مورد نظر ممکن است نیاز به چندین لایه برای رنگ کاری داشته باشد (کمی زمان بر است)

مشکی کردن گرانیت یکی از ساده ترین و کم هزینه برترین کارهایی است که شما می‌توانید برای سنگ های گرانیت کدر و آسیب دیده خود بکنید. با استفاده یکی از محصولات مجموعه پارابین یعنی محصول با کیفیت رنگ سه جزیی مشکی سنگ گرانیت، سنگ گرانیت خود را ترمیم و براق کنید. این محصول به صورت معجزه آسایی شما را از یک منزل با سنگ گرانیت های خش دار و بور رها کرده، به جای آن درخشندگی و تازگی را به ارمغان خواهد آورد. کافی است یک بار از رنگ سه جزیی مشکی سنگ گرانیت استفاده کنید سپس تغییر را در ساختمان  و منزل خود مشاهده کنید.

رنگ سه جزیی مشکی سنگ گرانیت

این رنگ سه جزیی مخصوص مشکی کردن گرانیت است. سنگ های گرانیت به خصوص رنگ های مشکی آن به راحتی با رنگ سه جزیی مشکی سنگ گرانیت رنگ کاری می‌شود. با محصول بی نظیر رنگ سه جزیی جلا و درخشندگی اولیه سنگ برگردانده می‌شود.

​رنگ مشکی سنگ PARA COLOR پارابین

​رنگ مشکی سنگ

ویژگی های معجزه آسای رنگ سه جزیی مشکی سنگ گرانیت

 • تقویت کننده سنگ های گرانیت به خصوص سنگ مشگی گرانیت
 • کاربرد برای بازیابی سنگ های سوخته گرانیت
 • براق کردن سنگ های بور، مات و کدر سنگ های گرانیت
 • یکنواخت کردن سطوح سنگ های گرانیت

نحوه اجرای رنگ کاری سنگ گرانیت با مشکی کردن گرانیت

رنگ پارابین (پرمیوم) از سه رنگ مجزا تشکیل شده است.

 1. جزء A: لایه اول (پرایمر) است.
 2. جزء B و C: لایه دوم (نهایی) است.

شروع اجرای رنگ کاری

 • آماده سازی سطح سنگ گرانیت

سطوح سنگ بایستی قبل از اجرای مرحله پوشش تمیز شود. این تمیزکاری می‌تواند با آب انجام شود. بهتر است تا خشک نشدن کامل سطوح از اجرای پوشش صرف نظر کنید.

 • اجرای پوشش روی سطح سنگ گرانیت

از آن جایی که ضریب نفوذپذیری سنگ ها متفاوت است، بایستی قبل از اجرای کلی سطح، قسمتی از سطح سنگ برای تست و آزمایشی رنگ آمیزی شود. تا تعداد لایه ها، میزان مصرف و ضخامت مورد نیاز سطح سنگ مشخص گردد.

 • اجرای جزء A (پرایمر)

برای یکنواخت کردن رنگ، محتویات قوطی را تکان دهید. پوشش را با غلطک یا قلم مو روی سطح مورد نظر اجرا کنید. لازم به تذکر است که قبل از خشک شدن کامل سنگ (به مدت 24 ساعت)، آن را به صورت عمودی قرار ندهید. همچنین سطح سنگ رنگ شده، نبایستی در معرض نور آفتاب یا باران قرار داده شود.

 • اجرای لایه نهایی

برای یکنواخت کردن رنگ، محتویات ظروف B و C را تکان دهید. به نسبت مساوی از هر کدام، دو جزء را مخلوط کنید. رنگ مخلوط شده را بر روی سطحی که جزء A اجرا شده بود، با غلطک یا قلم مو رنگ کاری کنید. اجازه بدهید سطح سنگ خشک شود (48-24 ساعت).

 • سابیدن سطح سنگ و پاک کردن مقادیر اضافه پوشش

از دستگاه ساب برای این کار استفاده کنید. در صورت دسترسی نداشتن به دستگاه ساب بهتر است بعد از حداقل 12 ساعت با یک سیم دستی مقادیر اضافه رنگ را از روی سطح سنگ رنگ کاری شده، بسابید.

دو فوت کوزه گری در مشکی کردن گرانیت

 • در صورتی که رنگ سنگ اولیه روشن تر باشد، اجرای جزء A می‌تواند در دو مرحله با فاصله زمانی 4 ساعت صورت گیرد. این کار بایستی در دمای 25 درجه سانتی گراد اعمال پذیرد.
 • در صورتی که رنگ سنگ مشکی تری (مشکی تیره) مد نظر شما باشد، بایستی اجرای پرایمری را با فاصله زمانی 4 ساعت تکرار کنید.

برای مشاهده و خرید محصول رنگ سه جزیی مشکی سنگ گرانیت برای مشکی کردن گرانیت، کافی است بر روی لینک فوق کلیک کنید. رنگ مشکی، برخلاف نظر عموم، نماد قدرت، جدیت، غرور، ثروت و هوش و ذکاوت است. مشکی رنگی خاص با طرفداران مخصوص به خود است. با مشکی کردن گرانیت های خود زیبایی و درخشندگی را به ساختمان و منازل های خود هدیه دهید.

سخن آخر

اگر رنگ سنگ های گرانیت مشکی و یا هر رنگ دیگری، کدر، مات و بور شده باشد، مشکی کردن گرانیت تنها راه حل آن است. با رنگ کردن سنگ های گرانیت مخصوصا گرانیت مشکی، سطوح سنگ های گرانیت را تقویت و یکنواخت کنید. گروه صنعتی و تحقیقاتی پارابین عرضه کننده محصولات شیمیایی مرتبط با صنعت ساختمانی چون رنگ سنگ، واکس سنگ، چسب سنگ و… است. برای مشاهدات بیشتر و مشاوره خرید عمده محصولات مجموعه پارابین کافی است با شماره تماس 02171057969 ارتباط حاصل نمایید. همکاران و مشاورین متخصص در این حوزه آماده مشاوره رایگان با شما خریداران محترم هستند. اعتبار پارابین، اعتماد شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *