رنگ

جایگزین بهتری برای رنگ کلوز خارجی

جایگزین بهتری برای رنگ کلوز خارجی

بهترین جایگزین رنگ کلوز، رنگ سه جزیی مشکی سنگ گرانیت است. چرا که برخلاف رنگ کلوز که رنگی با کیفیت پایین هندی است، رنگ سه جزیی گرانیت تولید ایران است. به عبارت دیگر این محصول معجزه گر با فرمولاسیون رنگ سازی کشور اسپانیا در ایران، توسط مجموعه پارابین تولید و به بازار سراسر کشور عرضه می‌شود. محصول رنگ سه جزیی گرانیت با فرمولاسیون اسپانیایی نه تنها در کشور حرف اول را می‌زند بلکه از نظر کیفیت قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی خود نیز است.

گروه صنعتی و تولیدی پارابین در زمینه های مختلفی از جمله تولید و توسعه محصولات شیمیایی مثل چسب سنگ، واکس سنگ، رنگ سنگ گرانیت و… فعالیت دارد. در ادامه مقاله به معرفی بهترین جایگزین رنگ کلوز یعنی رنگ سه جزیی مشکی سنگ گرانیت پرداخته خواهد شد. سپس با توجه به علم روز و همچنین با استفاده از سال ها تجربه در زمینه انواع محصولات ساختمانی از جمله رنگ سنگ گرانیت به مقایسه این دو نوع محصول پرداخته خواهد شد.

رنگ سه جزیی مشکی سنگ گرانیت

رنگ سه جزیی برای سنگ های گرانیت مثل یک معجزه عمل می‌کند. چرا که به عنوان تقویت کننده رنگ گرانیت عمل می‌کند. به این معنی که این محصول برای تقویت و یکنواخت شدن سنگ های مشکی و رنگی کاربرد موثری دارد. سنگ هایی که بر اثر گذشت زمان کدر و بور شده باشند را به صورت یکدست و یکنواخت رنگ خواهد کرد. همچنین رنگ گرانیت سطوح سنگ های گرانیت را مشکی تر و همگن تر خواهد کرد. این محصول بی نظیر برای بازیابی سنگ های سوخته و مات فوق العاده عمل می‌کند.

مراحل اجرای رنگ سه جزیی مشکی سنگ گرانیت

  • آماده سازی سطح سنگ جهت اجرای رنگ کاری با رنگ گرانیت
  • تست اجرا جهت مشخص نمودن میزان مصرف و ضخامت سطح
  • اجرا جزء A
  • اجرا جزءهای B و C
​رنگ مشکی سنگ PARA COLOR پارابین

​رنگ مشکی سنگ PARA COLOR

مقایسه رنگ سه جزیی مشکی سنگ گرانیت با رنگ کلوز

بر حسب تحقیق و تجربه چند ساله به راحتی می‌توان قیاسی بین این دو رنگ از نظر کیفیت و ماندگاری محصول بر روی سطوح مورد استفاده قرار داد. موارد ذیل از آن جمله است.

ماندگاری بیشتر

رنگ سه جزیی مشکی نفوذپذیری بالایی به نسبت رنگ کلوز دارد. طوری که در اجرای رنگ، سطح  مورد نظر را آن چنان مشکی می‌کند که دیگر قابلیت برگشت رنگ اولیه سنگ غیرممکن است. به عبارت دیگر اگر سنگ گرانیتی سفید و یا هر رنگ روشن دیگری باشد، آن را با استفاده از رنگ سه جزیی مشکی، رنگ کاری کنیم، دیگر هرگز به رنگ روشن خود برنخواهد گشت و مشکی خواهد ماند.

حفظ جلوه طبیعی سنگ اولیه

با اجرای رنگ روی سطح مورد نظر رنگ طبیعی سنگ را مشاهده خواهید کرد نه رنگی غیر طبیعی و تیره تر مثل رنگ مشکی پرکلاغی

عدم پس دادن رنگ

بعد از اجرای رنگ سه جزیی مشکی سنگ گرانیت، اگر پارچه ای را به تینر آغشته کرده، بر روی سطح مورد اجرا کشیده شود، هرگر رنگ پس نمی‌دهد. اما در مورد رنگ کلوز این مرغوبیت محصول وجود ندارد.

محصول 3 جزیی

رنگ سه جزیی مشگی سنگ گرانیت 3 جزیی همراه با تثبیت کننده دارد که این امر در مورد کلوز صدق نمی‌کند. تثبیت کننده باعث ماندگاری رنگ خواهد شد.

مصالح لازم برای اجرای سنگ کاری-پارابین

جایگزین بهتری برای رنگ کلوز خارجی

کیفیت بالا

رنگ سه جزیی به دلیل دارا بودن از اپوکسی وزین چسب، کیفیت و ماندگاری بالاتری نسبت به رنگ کلوز دارد.

حفظ یکنواختی و یکدستی سنگ اولیه

بعد از اجرای رنگ، سطح کاملا یکدست و یکنواخت است. اما در اجرای رنگ با کلوز رنگ سطح به صورت سیر و روشن خواهد بود.

عدم وجود و مشاهده هاله بعد از اجرای رنگ

برخلاف رنگ کلوز، بعد از اجرای رنگ مشکی گرانیت هیچ هاله ای روی سطوح مورد نظر یافت نمی‌شود.

قیمت مناسب

قیمت رنگ سه جزیی مشکی سنگ گرانیت نسبت به کیفیت آن مناسب تر از رنگ کلوز است.

با توجه به خصوصیات و ویژگی های خاص رنگ سه جزیی سنگ گرانیت، همچنین با اشاره به قیاسی که در متن بالا به آن اشاره شد، می‌توان به راحتی جایگزین رنگ کلوز را معرفی کرد. چه رنگی بهتر و با کیفیت تر از رنگ گرانیت که به عنوان جایگزین رنگ کلوز باشد.

سخن آخر

جایگزین رنگ کلوز با افتخار رنگ سه جزیی مشکی سنگ گرانیت است. زیرا اولا رنگ کلوز کیفیت پایین تری نسبت به رنگ مشکی گرانیت دارد. ثانیا رنگ گرانیت با توجه به مقایسه ای که در داخل متن مقاله انجام شد یک معجزه فوق العاده برای ترمیم و برگرداندن جلوه و شکوه اولیه سنگ های گرانیت است. گروه صنعتی و تحقیقاتی پارابین عرضه کننده تولیدات محصولات شیمیایی صنعت ساختمانی مانند واکس سنگ مشکی و شفاف، رنگ سه جزیی و… است. برای مشاهده و خرید رنگ سه جزیی مشکی سنگ گرانیت با شماره تماس 02171057969 تماس حاصل فرمایید. مشاورین متخصص در این زمینه با مشاوره رایگان محصولات خریداری شده را در اسرع وقت به آدرس مورد نظر شما ارسال خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *