واکس

تمیز کننده سنگ راه پله+ بازسازی و براق کننده سنگ

تمیز کننده سنگ راه پله+ بازسازی و براق کننده سنگ

امروزه نیاز به یک تمیز کننده سنگ راه پله بیش از پیش حس می‌شود. زیرا ساخت و ساز آپارتمان ها، مجتمع و برج های سر به فلک کشیده با پله ها و راه پله های سنگی نیاز به تمیز کاری و جلا کاری دارند. از این رو نیروهای خدمات رسانی به دنبال انواع شوینده ها جهت پاک سازی و از بین بردن هر گونه آلودگی ها از راه پله های ساختمان ها هستند.

در این مقاله ما انواع روش های ساده خانگی را برای تمیز کردن سنگ های راه پله ها ذکر خواهیم کرد. اما این روش ها تنها سطوح سنگ ها را تمیز می‌کنند و با گذر زمان به سنگ آسیب خواهند رساند. چرا؟ چون همه این روش ها با استفاده از شوینده های شیمیایی انجام می‌پذیرد.

برای جلوگیری از آسیب رساندن به سنگ با شوینده های شیمیایی تمیز کننده سنگ راه پله، بهتر است روشی که در ادامه بدان اشاره خواهیم کرد را امتحان کنید. زیرا محصولات معرفی شده غیر از تمیز کردن انواع سنگ راه پله ها و یا دیگر سطوح سنگی، به تقویت و درخشندگی سطح نیز کمک می‌کند.

این محصولات توسط گروه صنعتی و تحقیقاتی پارابین با استفاده از فرمولاسیون اسپانیایی طراحی و تولید شده است. مجموعه پارابین از سال 1386 فعالیت خود را با تولید محصولات شیمیایی ساختمان مانند چسب سنگ، رنگ سنگ، واکس سنگ و… آغاز کرده است. پارابین عضو انجمن تولید کنندگان صنعت ساختمان ایران است. کلیه محصولات پارابین دارای پروانه استاندارد می‌باشند. پس حتما در ادامه با ما همراه باشید تا جلای اولیه سنگ راه پله های خود را جدا از نوع سنگ های استفاده شده، به آن ها بازگردانید.

روش های تمیز کننده سنگ راه پله ها

چندین روش جهت تمیز کردن سنگ های راه پله ها و دیگر سنگ های موجود در ساختمان وجود دارد که در زیر به آن ها اشاره خواهد شد.

  1. شوینده های خانگی
  2. پولیش کاری سنگ
  3. رنگ مشکی سنگ گرانیت
  4. واکس سنگ
  • شوینده های خانگی

انواع شوینده های شیمیایی خانگی به عنوان تمیز کننده سنگ راه پله ها شناخته شده است. این شوینده ها به سهولت در دسترس همگان است و از فروشگاه های زیادی می‌توان به راحتی تهیه کرد. شوینده هایی نظیر وایتکس، الکل، جوش شیرین، صابون و سایر پاک کننده های خانگی به کار می‌روند.

روش های تمیز کننده سنگ راه پله ها - پارابین

روش های تمیز کننده سنگ  – پارابین

  • پولیش کاری سنگ

پولیش زدن و یا پولیش کاری از دیگر روش های تمیز کننده سنگ راه پله ها شناخته شده است. پولیش کاری به وسیله دستگاه پولیشر انجام می‌پذیرد. بدین صورت که دستگاه پولیشر با استفاده از محلول های شوینده خاص خود به تمیز کردن سطوح سنگ می‌پردازد.

روش های فوق بیشتر برای شستن انواع کثیفی و آلودگی های سطوح سنگ راه پله ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما هیچ کدام از روش های فوق به ترمیم آسیب های وارد شده بر روی سطوح سنگ نمی‌پردازند. پس اگر احساس می‌کنید هر چقدر سنگ های خود را با شوینده ها تمیز می‌کنید، اما همچنان کدر و مات هستند، سنگ های شما نیاز به تقویت، رنگ کاری و براق کردن دارند. در کل سنگ های شما در اثر استفاده بلند مدت از شوینده های خانگی و شیمیایی دچار آسیب شده‌اند. بنابراین نیاز به یک بازسازی و جلا دهنده سنگ دارند. در ادامه سه محصول برای بازسازی و براق کننده سنگ های راه پله ها معرفی می‌شوند. این محصولات به غیر از حالت تمیز کنندگی سنگ به تقویت و درخشندگی سنگ نیز می‌پردازند.

  • رنگ مشکی سنگ گرانیت

اگر سنگ های شما به رنگ مشکی بوده، اما اکنون بر اثر شستشوی نامناسب و یا سایر دلایل کدر و مات شده‌اند، رنگ کردن سطح آن با رنگ سه جزیی مشکی سنگ گرانیت تنها چاره آن است. محصول رنگ مشکی سنگ گرانیت به عنوان تمیزکننده سنگ راه پله، بعلاوه تقویت کننده سنگ ها نیز شناخته شده‌اند. با استفاده از رنگ مشکی سنگ گرانیت تخلخل ها و طرح های اولیه سنگ ها نه تنها از بین نمی‌روند، بلکه بهتر هم دیده می‌شوند. چون رنگ سه جزیی باعث تقویت و ترمیم آسیب های وارد شده بر سنگ می‌شود. همچنین این محصول معجزه گر سطح سنگ را یکنواخت تر و همگن تر خواهد کرد.

  • واکس سنگ

از دیگر روش های تمیز کننده سنگ راه پله واکس سنگ است. این محصول با دو نوع واکس سنگ مشکی و شفاف تولید شده‌اند.

واکس سنگ مشکی

واکس سنگ مشکی جهت تمیز کننده سنگ های مشکی به کار می‌رود. محصولی بی نظیر که هم باعث تقویت سنگ می‌شود و هم سنگ های راه پله ها را براق می‌کند. طوری که سنگ ها درخشندگی و زیبایی اولیه را بدست می‌آورند.

<yoastmark class=

محصول واکس سنگ شفاف

واکس سنگ شفاف نیز برای تمیز کاری سنگ های سفید و یا رنگ روشن به کار می‌رود. غیر از تقویت به پر کردن روزنه های ریز سطوح سنگ نیز می‌پردازد. آسیب های وارد شده بر سنگ را برطرف کرده و به زیبایی سنک کمک فراوانی خواهد کرد. در کل این محصولات به عنوان روش های براق کننده سطوح سنگ های مشکی و رنگی پرکاربرد هستند.

خرید واکس سنگ شفاف

خرید واکس سنگ شفاف

سخن آخر

بهترین روش های تمیز کننده سنگ راه پله بعلاوه بازسازی و براق کننده سنگ ها بازگو شد. گفته شد که شوینده های خانگی سنگ ها را تمیز، اما تقویت و براق نمی‌کنند. محصولاتی چون رنگ سه جزیی مشکی گرانیت و واکس سنگ مشکی و شفاف به عنوان براق کننده و بازساز سنگ های آسیب دیده معرفی شدند.

مجموعه پارابین در تولید محصولاتی از جمله واکس سنگ و رنگ مشکی گرانیت فعالیت دارد. برای اخذ اطلاعات بیشتر، خرید و مشاوره با متخصصان با شماره تماس 02171057969 ارتباط حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *